Polska, 5 złotych, 1934 S

Polska, 5 złotych, 1934 S

Polska, 5 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:40:40
330280
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na policzku marszałka
Literatura: Parchimowicz 117

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 151

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  65 zł