Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:33:20
330321
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, duże cyfry daty, wariant z niedobitą łodygą jagody z lewej strony po trzeciej kępce
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Bitkin 1132, Kop. 9448 (R1), Kuriański Z10W36.1.b, Plage 326, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 289

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  1 000 zł
4)  960 zł
5)  680 zł
6)  640 zł
7)  600 zł
8)  560 zł
9)  540 zł
10)  520 zł
11)  500 zł
12)  490 zł