Polska, zestaw 3 monet

Polska, zestaw 3 monet

Polska, zestaw 3 monet

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:31:40
329398
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), zestaw 3 monet, Wrocław, w skład zestawu wchodzi trojak 1796 B, grosz 1797 B, 1/2 grosza 1797 B
Stan zachowania: III-/IV,
Dodatkowe informacje: miedź, patyna, razem 3 sztuki
Literatura: Olding 26a, 28a, 30a

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 125

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  60 zł