Polska, grosz, 1794

Polska, grosz, 1794

Polska, grosz, 1794

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:31:20
330252
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II (1792–1806), grosz, 1794, Wiedeń, GROSSVS w legendzie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalna korozja, miejscowa, ciemna patyna, ale dość ładnie zachowany jak na ten typ monety
Literatura: Herinek 1225, H-Cz. 3414, Novotný 116, Plage 11

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 226

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł