Polska, zestaw 3 monet

Polska, zestaw 3 monet

Polska, zestaw 3 monet

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:31:00
329396
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, zestaw 3 monet, w skład zestawu wchodzi grosz 1765 g, 1/2 grosza 1767 G i szeląg 1768 G
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna, razem 3 sztuki
Literatura: Parchimowicz SAP 5.a10, 2.c, 1.c3

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 83

1)  24 zł