Polska, zestaw 2 monet

Polska, zestaw 2 monet

Polska, zestaw 2 monet

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:30:20
329393
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, zestaw 2 monet, w skład zestawu wchodzi trojak 1767 G i grosz 1765 g
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miedź, razem 2 sztuki, patyna
Literatura: Iger WA.67.1, Parchimowicz SAP 5.a6

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 77

1)  36 zł