Polska, trojak, 1632

Polska, trojak, 1632

Polska, trojak, 1632

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:28:40
330322
Opis: Polska - Gustaw II Adolf (1617–1632) – okupacja szwedzka - monety koronne szwedzkie, trojak, 1632, Elbląg, SVEC w legendzie rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany jak na ten typ monety
Literatura: Iger E.32.2.a, SB 2

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 284

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  310 zł
4)  280 zł
5)  270 zł
6)  240 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  155 zł