Polska, półtorak, 1614

Polska, półtorak, 1614

Polska, półtorak, 1614

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:25:20
328929
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak, 1614, Bydgoszcz, na awersie Orzeł, poniżej cyfra 3 w tarczy, odmiana z napisem REG POLO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna, rzadki typ monety
Literatura: Górecki B.14.2.e (R3), Kop. 828 (R4), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 606

1)  1 700 zł
2)  1 700 zł
3)  1 200 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł