Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:24:40
330304
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1597, Olkusz, korona z wąskim rondem, na awersie POLON M D L
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger O.97.2.g

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 284

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  450 zł
4)  350 zł
5)  310 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł