Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:21:20
198521
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 0.20 g, podgięty
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 124

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł