Słowianie, jednostronne prymitywne naśladownictwo denara Bolesława Chrobrego typu PRINCES POLONIE, pocz. XI w.

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:18:20
330117
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, jednostronne prymitywne naśladownictwo denara Bolesława Chrobrego typu PRINCES POLONIE, pocz. XI w., Krzyż grecki, w każdym kącie pierścień z kulką wewnątrz, pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.2 mm, 1.26 g, gięty

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 299

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  660 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł