Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 244–247

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:15:20
330303
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab (244–249), antoninian, 244–247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG; Rw: Securitas siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło, SECVRIT ORBIS
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.65 g, bardzo ładny, patyna
Literatura: RIC 48b, C. 215

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 238

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł