Cesarstwo Rzymskie, denar, 235-236

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:15:00
330301
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), denar, 235-236, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG; Rw: Pax stojąca na wprost, trzymająca gałązkę oliwną i berło, PAX AVGVSTI
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 3.09 g, piękny, patyna
Literatura: RIC 12, C. 31

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 506

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  640 zł
4)  480 zł
5)  470 zł
6)  460 zł
7)  450 zł