Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-202

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:14:40
330187
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Geta (209–212) - jako cezar 198–209, denar, 200-202, Rzym, Aw: Popiersie cezara w prawo, P SEPT GETA CAES PONT; Rw: Securitas siedząca na tronie w lewo, trzymająca glob, lewy łokieć wsparty na krześle, SECVRIT IMPERII
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.15 g, patyna
Literatura: RIC 20a, C. 183

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 177

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł