Cesarstwo Rzymskie, denar, 214

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:14:20
330186
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karakalla (198–217), denar, 214, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS PIVS AVG GERM, Rw: Serapis stojący w lewo, prawa ręka wzniesiona, w lewej berło, P M TR P XVII COS IIII P P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.11 g, patyna
Literatura: RIC 244, C. 241

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 186

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł