Cesarstwo Rzymskie, denar, 128–137

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:13:40
330302
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Sabina (żona Hadriana) (117–138), denar, 128–137, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w diademie w prawo, SABINA AVGVSTA HADRIANI AVG P P, Rw: Pudicitia stojąca na wprost, z głową w lewo, PVDICITIA
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.36 g, patyna
Literatura: RIC² 2507, C. 62

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 179

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł