Cesarstwo Rzymskie, denar, 101-102

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:13:00
330300
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 101-102, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM, Rw: Mars kroczący w prawo, z włócznią i trofeum, P M TR P COS IIII P P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.19 g, patyna
Literatura: RIC 52, C. 228

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 240

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł