Grecja i posthellenistyczne, brąz, III - II w. pne

Rozpoczęcie: 06-09-2021 18:00
Zakończenie: 16-09-2021 20:10:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:10:20
329524
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, brąz, III - II w. pne, Aw: Głowa kobiety w prawo, Rw: Atena Promachos stojąca na wprost, z głową w lewo, [ME]TAM / [BP]IANΩΝ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.3 mm, 5.93 g
Literatura: SNG Cop. 661

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81