Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:09:00
329520
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, napis ПАN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.1 mm, 17.7 mm, 2.59 g
Literatura: MacDonald 116/1, Anochin 133

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 80

1)  30 zł