Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:08:40
329503
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 22.4 mm, 6.56 g, kształt miseczkowaty
Literatura: Slg Lanz 652 - podobny

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 283

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  310 zł
4)  100 zł
5)  90 zł