Rosja, Order Lenina, ok. 1950-1972

Cena wylicytowana: 6 600 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:06:40
330248
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Lenina, ok. 1950-1972, Wstęga z kłosów zboża, z lewej strony pięcioramienna gwiazda, u góry płachta proporca, na którym ЛЕНИН, na dole skrzyżowane sierp i młot, w medalionie popiersie Lenina w lewo, na stronie odwrotnej sygnatura МОНЕТНЫЙ ДВОР i numer 255935
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę, złoto, platyna, emalia, 38.2 x 45.1 mm, medal 33.11 g i wstążka 13.12 g, pięknie zachowany
Literatura: Barac 965, Sańko s. 81 (wariant 5)

Cena końcowa: 6 600 zł
Cena wywoławcza: 4 200 zł
Cena szacunkowa: 7 000 zł
Ilość odsłon: 421

1)  6 600 zł
2)  6 400 zł
3)  6 200 zł
4)  5 600 zł
5)  5 400 zł