wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Tobie Polsko. Polska Biżuteria Patriotyczna 1860-1918 i..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:02:20
329173
Opis: wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Tobie Polsko. Polska Biżuteria Patriotyczna 1860-1918 i Pamiątki Narodowe XIX i XX wieku (wyd. II uzupełnione na podstawie zbioru autora), Warszawa 2020, Wyd. II uzupełnione, ISBN 9788366617063
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 367 stron formatu ok. A4, oprawa twarda skórzana ze złoceniami i przetłoczeniami, na środku okładki przymocowany metalowy Orzeł ze wstęgą, katalog oparty wyłącznie na bogatym zbiorze autora, obejmującym pełen przekrój zabytków od robionych rzemieślniczo po produkowane fabrycznie w dużych ilościach, idealne opracowanie dla każdego zainteresowanego pamiątkami patriotycznymi z XIX i XX wieku, bezcenne przede wszystkim ze względu na wartość historyczną pokazanych eksponatów, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 77

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  140 zł
5)  120 zł