wydawnictwa polskie, Męclewska Marta – Kawalerowie i statuty Orderu Orła Białego 1705–2008, War..

Rozpoczęcie: 06-09-2021 18:00
Zakończenie: 16-09-2021 20:02:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:02:00
330359
Opis: wydawnictwa polskie, Męclewska Marta – Kawalerowie i statuty Orderu Orła Białego 1705–2008, Warszawa 2008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 361 stron formatu ok. 22 x 25.5 mm, oprawa twarda, zebrane statuty oraz lista znanych kawalerów Orderu Orła Białego, bardzo ładnie zachowane

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 34