wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossol..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:00:40
330360
Opis: wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990, wydanie drugie poprawione i uzupełnione, ISBN 8304011239
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 87

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  50 zł
4)  46 zł