Niemcy, 3 marki, 1913 E

Niemcy, 3 marki, 1913 E

Niemcy, 3 marki, 1913 E

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:12:40
326672
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 3 marki, 1913 E, Muldenhütten, wybite z okazji 100. rocznicy zwycięstwa pod Lipskiem przeciwko Napoleonowi Bonaparte
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta czyszcznona
Literatura: AKS 190, Jaeger 140

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 141

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  42 zł