Niemcy, brakteat, XIII w.

Niemcy, brakteat, XIII w.

Niemcy, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:16:40
328209
Opis: Niemcy - Meklemburgia, brakteat, XIII w., Głowa wołu na wprost
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.2 mm, 0.32 g
Literatura: BftNl 408

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 81

1)  90 zł
2)  85 zł