Polska, 2 złote, 1958

Polska, 2 złote, 1958

Polska, 2 złote, 1958

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:49:40
327265
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 2 złote, 1958, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenie obrzeża na awersie
Literatura: Parchimowicz 216a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 153

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  32 zł
7)  30 zł