XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, 1337–1345

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:22:00
326178
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, 1337–1345, Korona z obręczą z dwoma otworami, bozne fleurony zwieńczone kulkami, środkowy krzyżem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.7 mm, 0.10 g, niewielkie wykruszenie
Literatura: BRP Prusy N11b.1, W. 149

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 119

1)  155 zł
2)  150 zł