Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowogrodzka, XV w.

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:17:40
196880
Opis: Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowogrodzka, XV w., 12 nacięć w dolnej części grzywny
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 127.8 mm, 205.68 g
Literatura: Prokopov 33, kol. Zukausko s. 60

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 255

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  1 650 zł
4)  1 550 zł
5)  1 500 zł