Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej I Klasy
328814
Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ra... | I |
2 700 zł szac. 400 zł 529 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Belgia, Medal Pamiątkowy Stulecia Niepodległości (Médaille commémorative du centenaire de l'indépendance nationale 1830-1930), 1930
328571
Popiersia Leopolda I, Leopolda II i Albrta I w lewo, na s... | II |
42 zł szac. 70 zł 115 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Belgia, odznaka nagrodowa
328560
Kartusz w którym 1ER PRIX, wyżej monogram Leopolda w tarc... | II/II- |
— start 75 zł 94 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, odznaka nagrodowa, 1911
328554
Postać kobiety w prawo, trzymającej gałązki laurowe i pla... | II |
— start 75 zł 131 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, odznaka nagrodowa, XIX/XX w.
328552
Popiersie Leopolda II w lewo, na odcięciu ramienia sygnat... | I- |
— start 75 zł 92 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, odznaka pamiątkowa
328548
Krzyż, na każdym ramieniu kwiat, w kątach ozdobniki, w me... | II |
— start 75 zł 113 wyświetleń |
0 | zakończona |