Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale (w tym kolekcja z wizerunkiem Jana Pawła II).
Rozpoczęcie: 09-08-2021 18:00
Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Papież Innocenty XI, 2007
Polska, Papież Innocenty XI, 2007
324645
Aw: Popiersie papieża w prawo, wokół herby Watykanu, Rzec...
I

160 zł

szac. 150 zł

158 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, medal
Niemcy, medal
328570
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej podpis władcy, Rw: Za...
I/I-

90 zł

szac. 100 zł

95 wyświetleń

6 zakończona
Watykan, Kanonizacja siedmiu świętych, 1934
Watykan, Kanonizacja siedmiu świętych, 1934
328563
Aw: Popiersie papieża w prawo, na odcięciu sygnatura MIST...
I/I-

310 zł

szac. 250 zł

199 wyświetleń

6 zakończona
Polska, Płock, Zakład Karny, 1991
Polska, Płock, Zakład Karny, 1991
325956
Aw: Popiersie papieża w prawo, IV Pielgrzymka Papieża w P...
I-

120 zł

szac. 60 zł

93 wyświetleń

6 zakończona
Polska, Światowy Dzień Młodzieży, 1991
Polska, Światowy Dzień Młodzieży, 1991
325957
Aw: Papież w otoczeniu harcerzy, z lewej SDOPTIONIS / FIL...
I

80 zł

szac. 60 zł

113 wyświetleń

6 zakończona
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
325966
Aw: Półpostać podlącego się papieża w lewo, z lewej wizer...
I

90 zł

szac. 40 zł

94 wyświetleń

6 zakończona
Francja, medal nagrodowy, XIX/XX w.
Francja, medal nagrodowy, XIX/XX w.
328551
Aw: Popiersie personifikacji Francji, na dole sygnatura H...
II

410 zł

szac. 200 zł

164 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
328599
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz...
II

115 zł

szac. 100 zł

106 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936
Polska, medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936
328813
Aw: Głowa marszałka poziomo, w odcinku 1935-12-V-1936, w ...
II

350 zł

szac. 300 zł

196 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Anno V, 1983
Polska, Anno V, 1983
327020
Aw: Postać modlącego się papieża w prawo, JOANNES PAULUS ...
I

185 zł

szac. 100 zł

146 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.