Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Polska, Papież Innocenty XI, 2007
324645
Aw: Popiersie papieża w prawo, wokół herby Watykanu, Rzec... | I |
160 zł szac. 150 zł 158 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal
328570
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej podpis władcy, Rw: Za... | I/I- |
90 zł szac. 100 zł 95 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Watykan, Kanonizacja siedmiu świętych, 1934
328563
Aw: Popiersie papieża w prawo, na odcięciu sygnatura MIST... | I/I- |
310 zł szac. 250 zł 199 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Płock, Zakład Karny, 1991
325956
Aw: Popiersie papieża w prawo, IV Pielgrzymka Papieża w P... | I- |
120 zł szac. 60 zł 93 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Światowy Dzień Młodzieży, 1991
325957
Aw: Papież w otoczeniu harcerzy, z lewej SDOPTIONIS / FIL... | I |
80 zł szac. 60 zł 113 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, IV Pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny, 1991
325966
Aw: Półpostać podlącego się papieża w lewo, z lewej wizer... | I |
90 zł szac. 40 zł 94 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, XIX/XX w.
328551
Aw: Popiersie personifikacji Francji, na dole sygnatura H... | II |
410 zł szac. 200 zł 164 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
328599
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | II |
115 zł szac. 100 zł 106 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936
328813
Aw: Głowa marszałka poziomo, w odcinku 1935-12-V-1936, w ... | II |
350 zł szac. 300 zł 196 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Anno V, 1983
327020
Aw: Postać modlącego się papieża w prawo, JOANNES PAULUS ... | I |
185 zł szac. 100 zł 146 wyświetleń |
5 | zakończona |