Watykan, medal na pamiątkę wyboru papieża, 1963

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:16:40
328564
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), medal na pamiątkę wyboru papieża, 1963, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura GIAMPAOLI, PAVLVS • VI • PONT • MAX • - AN • I, Rw: Herb papieski, IN NOMINE DOMINI - 12 • VI / MCMLXIII, obok punce srebra, medal projektu Pietra Giampaoliego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '985', 44.3 mm, 38.35 g

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 69

1)  150 zł