Watykan, Wezwanie do Pokoju, 1940

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:15:00
328562
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), Wezwanie do Pokoju, 1940, Rzym, Aw: Popiersie papieża w prawo, niżej sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XII • PONTIFEX • MAXIMVS • A • II, Rw: Personifikacja pokoju z wagą i krzyżem, siedząca na tronie, na którum IVSTITIA - CHARITAS, OPVS • IVST - I - TIAE • PAX, medal projektu Aurelia Mistruzziego
Stan zachowania: II+/II, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 44.2 mm, 38.36 g, patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 108

1)  150 zł