Belgia, Przejęcie Konga Belgijskiego przez Belgię, 1909

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:07:20
328565
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), Przejęcie Konga Belgijskiego przez Belgię, 1909, Aw: Popiersie władcy w lewo, na odcięciu sygnatura BAETES, LEOPOLD • II • ROI • DES • BELGES, Rw: Wieniec w którym LA CHAMBRE / DE COMMERCE / D'ANVERS / CÉLÈBRE ĽANNEXION / DU CONGO / Ȧ LA / BELGIQUE / 1909
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 60.3 mm, 96.50 g, patyna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 102

1)  155 zł
2)  150 zł