Wielka Brytania, 4 pensy, 1902

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:04:20
329067
Opis: Wielka Brytania - Edward VII (1901–1910), 4 pensy, 1902, Londyn
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadka moneta wybita nakładem tylko 10.000 sztuk
Literatura: S. 3986, KM 798

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 141

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  65 zł