Węgry, poltura, 1763 PHKM

Węgry, poltura, 1763 PHKM

Węgry, poltura, 1763 PHKM

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:03:40
328385
Opis: Węgry - Maria Teresa (1740–1780), poltura, 1763 PHKM, Kremnica, odmiana z S pod popiersiem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Huszár 1753

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł