Niemcy, talar, 1622

Niemcy, talar, 1622

Niemcy, talar, 1622

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:55:40
328412
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy I (1615–1656), talar, 1622, Drezno, Aw: Popiersie władcy w prawo, wokoło legenda, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z klejnotami i labrami, w otoku legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.89 g, dwa minimalne pęknięcia krążka, lekko czyszczony, patyna
Literatura: Davenport 7601, Clauss/Kahnt 157, Schnee 818

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 232

1)  1 200 zł
2)  1 200 zł
3)  1 050 zł
4)  880 zł
5)  840 zł
6)  800 zł
7)  500 zł
8)  450 zł
9)  430 zł
10)  420 zł
11)  410 zł
12)  400 zł
13)  390 zł
14)  380 zł