Niemcy, talar, 1591 HB

Niemcy, talar, 1591 HB

Niemcy, talar, 1591 HB

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:55:00
328410
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian I (1586–1591), talar, 1591 HB, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, legenda w otoku, Rw: Tarcza herbowa, legenda w otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.80 g, patyna
Literatura: Davenport 9806, Keilitz/Kahnt 142, Schnee 731

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 212

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  860 zł
4)  700 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  500 zł
10)  490 zł
11)  480 zł