Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty (1616-1621)

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:49:20
328782
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta (1598–1621) - Flandria, patagon, bez daty (1616-1621), Bruggia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.55 g, ciemna patyna
Literatura: Delmonte 259, Davenport 4434

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 135

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  155 zł