Hiszpania, 8 maravedis, 1652 (?)

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 21:48:20
328343
Opis: Hiszpania - Filip IV (1621–1665), 8 maravedis, 1652 (?), Sewilla
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 7.66 g, patyna
Literatura: Cayon 5371 (?)

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 105

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  32 zł