Polska, kopiejka, bez daty (1610-1612)

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:55:40
328289
Opis: Polska - Władysław IV Waza (1633–1648) - jako car Rosji, kopiejka, bez daty (1610-1612), Moskwa, Aw: Św. Jerzy z włócznią na koniu w prawo; Rw: Poziomo zapisana legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.43 g, ciemna patyna
Literatura: Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk, ГКХ 320

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132

1)  165 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  85 zł
5)  75 zł