Niemcy, denar, X–XI w.

Niemcy, denar, X–XI w.

Niemcy, denar, X–XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:40:00
327474
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja – arcybiskupstwo - Otto III( 983–1002), denar, X–XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Kapliczka, wewnątrz czwórliść, legenda
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 1.01 g, gięty
Literatura: Dbg 779, Kluge 31

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 70

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  60 zł