Bizancjum, follis, 920–944

Bizancjum, follis, 920–944

Bizancjum, follis, 920–944

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:31:00
328485
Opis: Bizancjum - Konstantyn VII Porfirogeneta i Roman I (920–944), follis, 920–944, Konstantynopol, Aw: Popiersie władcy na wprost, trzymające berło i jabłko panowania, legenda, Rw: +RWMA hEhOEWA SILEVSAS MAIWh
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 26.8 mm, 5.19 g, zielonkawa patyna
Literatura: DOC 25, Sear 1760

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 96

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł