Grecja i posthellenistyczne, drachma, V w. pne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:11:00
328008
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Parion, drachma, V w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost, Rw: Kwadrat incusum z krzyżem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.8 mm, 2.57 g
Literatura: SNG Cop. 256, SNG France 1343

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 197

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł