wydawnictwa zagraniczne, Olding Manfred – Die Münzen Friedrichs des Großen. katalog der preußischen..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 20:02:40
328761
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Olding Manfred – Die Münzen Friedrichs des Großen. katalog der preußischen Münzen von 1740–1786, Osnanbrück 1987, ISBN 39801644403
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 303 strony formatu A5, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany katalog, zaznaczenia ołówkiem wewnątrz, bez szkody dla tekstu, na stronie przedtytułowej imienna dedykacja od autora

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 196

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  55 zł
6)  30 zł