Belgia, medal pamiątkowy na koniec I wojny światowej, 1918 rok

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:38:40
328538
Opis: Belgia - Albert I (1909–1934), medal pamiątkowy na koniec I wojny światowej, 1918 rok, sygnowany C DEVREESE, Aw: Kobieta i nagi wojownik twarzą w twarz, ściskają sobie dłonie, Rw: Legenda LA VILLE / DE BRUXELLES / A SES GLORIEUX / ENFANTS / 1914-1918 otoczona wieńcem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.3 mm, 11.61 g, medal z uszkiem

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121

1)  60 zł