Polska, medal Wojciech Korfanty, 1985

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:38:00
328722
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Wojciech Korfanty, 1985, Warszawa, Aw: Popiersie Wojciecha Korfantego 1/4 w prawo, z lewej sygnatura BCH, z prawej WOJCIECH / KORFANTY / 1873-1939, Rw: Trzech robotników na tle muru i fabryk, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 39.7 mm, 35.96 g, nakład 150 sztuk
Literatura: Paszkowycz 12/86, MMP 384

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 115

1)  20 zł
2)  18 zł