Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:37:20
328719
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924, Mennica Warszawska, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. Wysocki, BOLESŁAW CHROBRY KRÓL POLSKI; Rw: Polonia stojąca na tle panoramy Gniezna, w polu dwie tarcze herbowe, poniżej Orzeł Piastowski i daty 1024 - 1924, W 900•ROCZNICĘ KORONACJI W GNIEŹNIE, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 37.0 mm, 24.50 g
Literatura: Strzałkowski 514

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 173

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  75 zł