Polska, medal na pamiątkę chrztu, ok. 1880

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:36:00
320804
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, ok. 1880, Warszawa, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, na dole sygnatura MAINERT, Rw; NA PAMIĄTKĘ CHRZTU / Władysław Płaziński / od / Elżbiety Otto / 1885 r.
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro (?), 49.5 mm, 29.11 g, wytrawione tło, uderzenie przy krawędzi, przeszlifowane obrzeże

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 155

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  200 zł
4)  175 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł