Polska, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:35:40
320797
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w., Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, na dole sygnatura MAINERT, Rw; NA PAMIĄTKĘ CHRZTU / od / A Golejewskiej / dla / A.R. Kucharskiego / 19 15/IV 14 r
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.3 mm, 30.96 g, patyna, uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 168

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  270 zł
4)  230 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł